Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Zaserwuj sobie zdrowie – organizacja cyklicznych turniejów siatkarskich

Kolejnym z działań zrealizowanych w ramach programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem była inicjatywa „Zaserwuj sobie zdrowie” – seria turniejów siatkarskich otwartych dla wszystkich mieszkańców. Wydarzenia sportowe zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Piłki Siatkowej SET Choczewo, które od 45 lat promuje integrację przez sport i tworzy otwarte grupy dla wszystkich chętnych, bez żadnych ograniczeń wiekowych czy doświadczenia we wcześniejszej grze.

W ramach projektu odbyły się 4 turnieje sportowe: z okazji Dnia Niepodległości, Turniej Mikołajkowy, Turniej Noworoczny i Turniej Walentynkowy. Dzięki organizacji wydarzeń kilkadziesiąt mieszkańców miało szansę na integrację poprzez sport, wspólne spędzenie czasu, naukę oraz doskonalenie swoich umiejętności sportowych. Promocja sportu w ten sposób przyczynia się do ukazania sportu jako ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu, a także rozwijania ducha zespołowości i współdziałania w grupie, co stanowi jeden z najważniejszych celów działalności Stowarzyszenia SET.

Spotkania miały charakter integracyjny z towarzyszącym poczęstunkiem wykonanym przez miejscowe Koła Gospodyń Wiejskich. Ponadto, w ramach realizacji projektu Stowarzyszenie zakupiło sprzęt sportowy służący zarówno w dalszym działaniu Stowarzyszenia „SET” o profilu siatkarskim, jak i uczniom szkół z terenu gminy Choczewo w systematycznych zajęciach siatkówki.

 

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

10 + 6 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo