Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

_zapraszamy do współtworzenia projektów w ramach programu „Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem”

Inwestorzy morskich farm wiatrowych na polskim Bałtyku chcą być dobrymi sąsiadami. Ruszyła wspólna inicjatywa spółek PGE Baltica, Orsted, Baltic Power (Orlen i Northland Power) oraz Ocean Winds dla społeczności gminy Choczewo.

W kwietniu organizatorzy programu przeprowadzili blisko osiemdziesiąt wywiadów, warsztatów i spacerów badawczych. Dzięki tym rozmowom inwestorzy wybrali kierunki wsparcia lokalnych społeczności – m.in. sołectw i organizacji pozarządowych. Program w jak największym stopniu ma odpowiadać na potrzeby zgłoszone oddolnie przez mieszkańców.

Kto może skorzystać z programu?

Czego mogą dotyczyć projekty?

Idea współpracy ze społecznością lokalną

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

5 + 1 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo