Warsztaty tematyczne „Stop nudzie” – relacja z projektu

Gminny Ośrodek Kultury w Choczewie realizuje w ramach programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem kilka projektów – zarówno w I jak i w II edycji, a jednym z nich jest projekt „Stop nudzie”, który zakłada przygotowanie i realizację cykli zajęć warsztatowych dla wszystkich zainteresowanych.

Realizacja projektu „Stop nudzie” dała możliwość poszerzenia oferty GOKiBu w roku szkolnym 2023/2024 o zajęcia skierowane dla dzieci i młodzieży, a w tym warsztaty kulinarne, kreatywne, fotograficzne i malarskie. Dla najmłodszych uczestników prowadzoną są za to zajęcia z kreatywnego rozwoju.

Z uzyskanego dofinansowania zostały zakupione niezbędne materiały do prowadzenia warsztatów, a także została nawiązana współpraca z lokalnymi animatorami oraz instruktorami, którzy regularnie prowadzą zajęcia, co wpływa na urozmaicenie i wzbogacenie oferty spędzania wolnego czasu w gminie.

Więcej informacji na temat działań realizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Choczewie można znaleźć tutaj.