Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Warsztaty tematyczne „Stop nudzie” – relacja z projektu

Gminny Ośrodek Kultury w Choczewie realizuje w ramach programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem kilka projektów – zarówno w I jak i w II edycji, a jednym z nich jest projekt „Stop nudzie”, który zakłada przygotowanie i realizację cykli zajęć warsztatowych dla wszystkich zainteresowanych.

Realizacja projektu „Stop nudzie” dała możliwość poszerzenia oferty GOKiBu w roku szkolnym 2023/2024 o zajęcia skierowane dla dzieci i młodzieży, a w tym warsztaty kulinarne, kreatywne, fotograficzne i malarskie. Dla najmłodszych uczestników prowadzoną są za to zajęcia z kreatywnego rozwoju.

 Z uzyskanego dofinansowania zostały zakupione niezbędne materiały do prowadzenia warsztatów, a także została nawiązana współpraca z lokalnymi animatorami oraz instruktorami, którzy regularnie prowadzą zajęcia, co wpływa na urozmaicenie i wzbogacenie oferty spędzania wolnego czasu w gminie.

Więcej informacji na temat działań realizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Choczewie można znaleźć tutaj.

 

 

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

5 + 13 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo