Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Za nami warsztat ewaluacyjny z Zespołem ds. projektów prospołecznych

Dziękujemy za wspólny warsztat ewaluacyjny z Zespołem!

W czwartek 9.03 spotkaliśmy się razem z Zespołem ds. projektów prospołecznych, do którego należą przedstawiciele organizacji działających na terenie gminy, sołtysi oraz lokali liderzy, którzy aktywnie uczestniczyli w pierwszej edycji programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem w celu podsumowania ostatniego roku działań.

W spotkaniu wzięło udział ponad 20 osób i razem odpowiadaliśmy na pytania dotyczące przebiegu I edycji – w tym wyróżnialiśmy najbardziej wartościowe działania podjęte w zeszłym roku i porozmawialiśmy na temat komunikacji i promocji inicjatyw realizowanych w ramach Programu.

Bardzo dziękujemy za wspólną pracę i wszystkie, bardzo cenne dla nas opinie!

 

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

9 + 8 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo