Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Stowarzyszenie im. kpt. Antoniego Rymszy „Maks” – realizacja projektów

Stowarzyszenie im. kpt. Antoniego Rymszy „Maks” od lat prowadzi na terenie gminy Choczewo działania mające na celu przekazywanie historii Polski oraz pielęgnowanie pamięci o bohaterach. Stowarzyszenie jest organizatorem i współorganizatorem wielu uroczystości patriotycznych i stwarza możliwości spotkań i wspólnego spędzania czasu przy jednoczesnym poznaniu historii oraz oddania hołdu bohaterom.

W ramach programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem Stowarzyszenie otrzymało wsparcie na organizację obchodów Święta Niepodległości 11 listopada oraz Biegu Pamięci ”Tropem Wyklętych Maks i Aldona”. Został zakupiony sprzęt i wyposażenie, które pomogło w organizacji tych wydarzeń, a także zorganizowano dodatkowe atrakcje dla uczestników, które umożliwiły integrację i wspólne spędzenie czasu, w tym np. wynajęcie strzelnicy laserowej i zorganizowanie konkursu na najlepszego strzelca. W wydarzeniach brało udział kilkaset osób.

Dzięki udziale w Programie Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem organizacje pozarządowe z gminy Choczewo mają możliwość pozyskania wsparcia na rozwój, rozbudowanie oferty społecznej, poszerzenie działań i dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Cieszymy się, że w Choczewie tak wiele organizacji pozarządowych zaangażowało się we wspólne działania🙂

 

 

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

4 + 9 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo