Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

_Trzecia edycja Programu rozpoczęta!

W szkole w Choczewie odbyło się spotkanie inaugurujące III edycję Programu. W spotkaniu uczestniczyło ponad 50 osób.

W trakcie dyskusji podsumowaliśmy II edycję Programu oraz wyniki przeprowadzonej w ostatnich tygodniach jej ewaluacji. Przedstawiliśmy też zasady dotyczące przygotowania i realizacji projektów w ramach III edycji.

Zachęcamy do współpracy w Zespole ds. projektów prospołecznych, który będzie rekomendował projekty do wsparcia, a także do zgłaszania pomysłów na projekty w ramach III edycji. Nabór trwa do 28 kwietnia!

Na stronie są już dostępne Formularze zgłoszeń oraz Karty Pomysłu dla III edycji Programu. Można je znaleźć na naszej stronie w zakładce „Do pobrania”. Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: kontakt@gmina-napedzana-wiatrem.pl

 

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

7 + 2 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo