_Dziękujemy za udział w spotkaniu!

W środę w szkole w Choczewie odbyło się spotkanie inaugurujące II edycję Programu. W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

W trakcie dyskusji omówiliśmy efekty realizacji pilotażowej edycji Programu, a także wyniki przeprowadzonej w ostatnich tygodniach ewaluacji. Przedstawiliśmy też zasady dotyczące przygotowania i realizacji projektów w ramach II edycji.

Zachęcamy do współpracy w Zespole ds. projektów prospołecznych, który będzie rekomendował projekty do wsparcia, a także do zgłaszania pomysłów na projekty w ramach II edycji. Nabór trwa do 3 maja!

Formularze zgłoszeń oraz Karty Pomysłu można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Do pobrania”. Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: kontakt@gmina-napedzana-wiatrem.pl