Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Projekty sołeckie – film

W ramach programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem wsparcie mogą uzyskać również inicjatywy sołeckie mające na celu wsparcie miejsc spotkań i aktywności lokalnej, między innymi takie jak świetlice, wiaty i tereny zielone. Zarówno w I jak i w II edycji do realizacji takich projektów zostały zgłoszone pomysły z prawie wszystkich sołectw w gminie.

Obecnie realizowanych jest szereg projektów, które mają na celu zarówno poprawę jakości infrastruktury, jak i integrację i edukację poprzez wspólne działania takie jak warsztaty z sadzenia roślin, wspólne dbanie o otoczenie i rozwinięcie oferty spędzania wolnego czasu. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego niektóre z projektów realizowanych w sołectwach gminy Choczewo. 🎥

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

3 + 11 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo