Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

_ Projekty młodzieżowe – spotkania warsztatowe na temat możliwości realizowania projektów przez młodzież

W czwartek 11.04 odbyły się trzy spotkania z choczewską młodzieżą, aby porozmawiać o możliwości realizowania projektów przez młodszych mieszkańców gminy, a także aby wspólnie, w sposób warsztatowy zacząć opracowywć pomysły na projekty młodzieżowe. W spotkaniach uczestniczyło łącznie ok. 50 osób. Zaczęły się pojawiać już pierwsze świetne pomysły na projekty!

Spotkania odbyły się w szkołach: w Choczewie oraz w Ciekocinie, a także w Urzędzie Gminy, na które były zaproszone wszystkie zainteresowane osoby. Wielu przedstawicieli młodzieży – związanych z lokalnymi organizacjam, takimi jak klub Latarnik, Ochotnicze Straże Pożarne czy Koła Gospodyń Wiejskich, ale także osoby, które wspólnie z grupą znajomych i wsparciem lokalnych społeczności chciałaby realizować działania, uczestniczyło w spotkaniu i przedstawiło zarysy swoich projektów.

Dziękujemy za spotkania i za podzielenie się swoimi świetnymi pomysłami! Na składanie Kart Pomysłów są jeszcze dwa tygodnie – mamy nadzieję, że uda się dopracować pomysły i liczymy na duże zaangażowanie młodzieży w kolejnej edycji Programu 🙂

Przypominamy, że  w ramach Programu  można zdobyć do 7000 zł na realizację grantów młodzieżowych. O grant młodzieżowy może ubiegać się każda grupa młodzieżowa – wystarczy zebrać kilkuosobową grupę (min. 3 osoby), wspólnie opracować pomysł i zgłosić się do Programu.

Projekty można zgłaszać do 28.04.2024 🙂

Poniżej można pobrać Kartę Pomysłu dla grantów młodzieżowych a wypełnioną wersję prosimy o wysłanie na adres: kontakt@gmina-napedzana-wiatrem.pl

Karta Pomysłu – granty młodzieżowe_2024

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

12 + 11 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo