Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Projekt INTEGRATOR – zajęcia dla mieszkańców na terenie całej Gminy

Jednym z przedsięwzięć realizowanych w ramach Programu „Gmina Napędzana Wiatrem” jest projekt Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego Carpe Diem Semper – INTEGRATOR. Obejmuje swoim zakresem całą Gminę Choczewo i jest kierowany do wszystkich jej mieszkańców, a co najważniejsze – jego dokładny zakres i program jest współtworzony przez samych uczestników.

Pierwszym elementem Integratora było przeprowadzenie diagnozy wśród wszystkich sołectw gminy Choczewo i rozpoznanie potrzeb i zainteresowań mieszańców. Następnie lider projektu – Stowarzyszenie Carpe Diem Semper – opracował propozycję oferty zajeć, obejmującej takie zajęcia jak m.in zajęcia animacji ruchowej, nordic walking, śpiew i taniec, aqua fitness i język angielski. Zajęcia w zależności od tygodnia prowadzone są w różnych świetlicach na terenie gminy, tak aby wszyscy zainteresowanie mieszkańcy mogli w nich wziąć udział, bez konieczności dalszych dojazdów. Zajęcia są realizowane przez cały rok 2023.

Więcej informacji na temat realizowanych zajęć można znaleźć na Facebooku Stowarzyszenia Carpe Diem Semper.

 

 

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

7 + 2 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo