Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Ochotnicze Straże Pożarne – udział w Programie – film

Na terenie gminy Choczewo działają cztery jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej – OSP Choczewo, OSP, Kopalino, OSP Sasino oraz OSP Sasino. Przedstawiciele wszystkich jednostek bardzo aktywnie zaangażowali się w program „Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem” i cieszymy się, że już w obu edycjach zostały wypracowane projekty, które poprawiają funkcjonowanie jednostek, wspierają działalność Młodzieżowych Grup Pożarniczych, a także wprowadzają elementy bezpieczeństwa o edukacji w gminnych szkołach i świetlicach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który przedstawia działalność wszystkich czterech jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Choczewo oraz opowiada o tym, jak pozyskane wsparcie w ramach Programu wpłynęło na ich codziennie funkcjonowanie. 🎥

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

10 + 4 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo