Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Latarnik Choczewo – szkolenie w piłce nożnej – film

Latarnik Choczewo to drużyna sportowa działająca na terenie gminy Choczewo, zajmująca się wspieraniem i upowszechnianiem kultury fizycznej, w tym współzawodnictwa sportowego, a także organizacją czasu wolnego ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Ten klub sportowy, zrzeszając w swoim szeregach ponad 100 zawodników, to organizacja posiadającą jedną z najbardziej rozbudowanych ofert dla dzieci i młodzieży w gminie Choczewo.

W ramach Programu „Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem” organizacja otrzymała dofinansowanie na wsparcie swojej działalności poprzez zakup nowego sprzętu sportowego oraz powiększenie sztabu szkoleniowego. Dzięki temu, jeszcze więcej dzieci i młodzieży mogło korzystać z treningów, rozwijać umiejętności sportowe, a także uczyć się pracy zespołowej i współdziałania z rówieśnikami, a nowi trenerzy i nowoczesne wyposażenie pozwoliły na wprowadzenie nowych elementów treningów, dzięki czemu stały się one jeszcze bardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który przedstawia działalność klubu Latarnik Choczewo. 🎥

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

15 + 9 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo