Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Jednym z przedsięwzięć realizowanych w ramach Programu „Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem” był projekt Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego Carpe Diem Semper – INTEGRATOR. Był to projekt współtworzony przez mieszkańców – rozpoczął się od rozmów, analiz i ankiet dotyczących tego, jakie działania i zajęcia są najbardziej potrzebne w sołectwach. Następnie, przez około rok czasu, w sołectwach całej Gminy realizowana była bogata oferta artystyczna, sportowa, a także integrująca mieszkańców. Uczestnicy mogli brać udział między innymi w zajęciach: animacji ruchowej, nordic walking, śpiew i taniec, aqua fitness i język angielski, a cały projekt zakończył się Galą. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z Gali podsumowującej projekt Integrator, a więcej informacji na temat realizowanych przez Stowarzyszenie działań można znaleźć na Facebooku Stowarzyszenia Carpe Diem Semper.. 🎥

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

10 + 14 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo