Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Turniej siatkarski Stowarzyszenie SET – film

Jedną z inicjatyw realizowanych w ramach programu Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem jest projekt pn. „Zaserwuj sobie zdrowie”. W ramach projektu organizowane są m.in. turnieje siatkarskich, otwartych dla wszystkich mieszkańców gminy. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Miłośników Piłki Siatkowej SET Choczewo. W ramach projektu zaplanowano cztery turnieje sportowe: z okazji Dnia Niepodległości, Turniej Mikołajkowy, Turniej Noworoczny i Turniej Walentynkowy. Rozgrywki mają charakter integracyjny, gdyż oprócz emocji i sportowej rywalizacji, nie brakuje okazji do rozmów i spędzenia czasu przy poczęstunku, wykonanym przez miejscowe Koła Gospodyń Wiejskich.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z turnieju mikołajkowego. 🎥

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

15 + 12 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo