Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm wiatrowych
dla społeczności gminy Choczewo

Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem
Program inwestorów morskich farm
wiatrowych dla społeczności
gminy Choczewo

Podsumowanie pierwszych kilkunastu miesięcy Programu – film

Dwie pierwsze edycje Programu to dziesiątki rozmów, warsztatów, spacerów, spotkań Zespołu ds. projektów prospołecznych, a także ponad sto realizowanych inicjatyw na terenie gminy. Wybór projektów to wynik wielu spotkań z przedstawicielami lokalnej społeczności, a w samą realizację inicjatyw zaangażowanych jest około 30 organizacji działających na terenie Gminy. To ogromna aktywność wśród mieszkańców i zachęcamy do obejrzenia tego krótkiego filmu, który pokazuje, jak rozwija sie program „Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem”. 🙂

więcej aktualności

Linia

_kontakt

e-mail i telefon

Marek Ignar – 608 818 842
Marta Popiołek – 536 582 198

formularz kontaktowy

5 + 15 =

Logo - Choczewo - Gmina Napędzana Wiatrem

Program inwestorów morskich farm wiatrowych dla społeczności gminy Choczewo